Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
„Colours of fashion” - żółty i pomarańczowy - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

„Colours of fashion” – żółty i pomarańczowy

Powrót

Kwiecień ma kolor żółty i pomarańczowy!

Zadaniem uczestników konkursu będzie przesłanie zdjęć stylizacji z danym kolorem jako motywem przewodnim. W najbliższym miesiącu jest to żółty i pomarańczowy.

Nasz ekspert Dorota Wróblewska w każdym miesiącu wybierze najlepszą stylizację. Jej autor lub autorka otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 200 zł na zakupy w Galerii Krakowskiej. Dodatkowo zdjęcie, które w danym miesiącu uzyska największą liczbę serduszek oraz like’ów odbierze nagrodę publiczności o wartości 100 zł. Konkurs potrwa do 31 grudnia. Wszystkie szczegóły dostępne są w zakładce konkursowej na naszym serwisie http://www.przylapaninamodzie.pl/konkursy/

Zdjęcia stylizacji będą prezentowane w zakładce „Pokaż swój look”.

Każde zdjęcie należy ohasztagować #przylapaninamodzie.

Nagrodą główną w konkursie będzie bon o wartości 1000 zł, który otrzyma osoba wyłoniona na koniec roku spośród wszystkich stylizacji. Nagroda zostanie  wręczona podczas uroczystej gali „Przyłapani na modzie” 2017.

1ŻÓŁTY

Ma moc Słońca. Żywiołowy, energiczny, wybuchowy. Zmienny w odcieniach i nastrojach. Potrafi chłodzić barwą cytrusów, koić odcieniem bursztynów i ogrzać słodyczą miodu. Gdy dodać do niego kroplę zieleni staje się zimny niczym kostka lodu. Doprawiony odrobiną czerwieni otula ciepłem jak letni zachód po upalnym dniu. Zawsze poprawia nastrój, stymuluje wzmacnia koncentrację. Czcili go Majowie. Miał dla nich moc podtrzymywania życia. W Chinach oznaczał władzę. Dla Japończyków był symbolem męstwa i odwagi. W Indiach kojarzył się ze świętością i zaślubinami. Jedynie w Europie stał się barwą fałszu, zdrady, zazdrości i tchórzostwa. Od średniowiecza piętnowano nim kobiety lekkich obyczajów. A później, w głębokich mrokach historii, Żydów.

ŻÓŁTY ma dziś zupełnie nowe, radosne znaczenie. Pozbawiony wyraźnej symboliki idealnie pasuje do współczesnych czasów. To kolor wielkomiejski, spontaniczny, aktywny i dodający pewności siebie. Ale uwaga – najbardziej ze wszystkich rzuca się w oczy i łatwo z nim przesadzić.

ŻÓŁTY najczęściej kojarzy się z latem, ale doskonale sprawdza się o każdej porze roku. Zimą jego ciepłe odcienie w połączeniu z miękką i mięsistą fakturą materiału wspaniale energetyzują. Osoby noszące ubrania w tym kolorze są postrzegane jako spontaniczne, radosne i komunikatywne.

ŻÓŁTY z łatwością łączy się z całą paletą kolorów. Bezpiecznie z beżem i brązami, odważnie z czerwienią i czernią. W bardziej wyrafinowany sposób z błękitem, fioletem i zielenią. Doskonale współgra z jeansem. Jest idealnym tłem dla wzorów. Sam sprawdza się jako widowiskowy print. Nieśmiali mogą się nim bawić, używając go w dodatkach. Żółte okulary, korale, kolczyki, bransolety albo żółte paznokcie są dobrym sposobem na zwrócenie uwagi.

ŻÓŁTY w 2012 roku odżył na wybiegach. Znów pokochała go Sonia Rykiel za ciepło i miękkość idealnie pasujące do jej ukochanych dzianin. Marni i Jason WU za nowoczesność.

Dorota Wróblewska

[si-contact-form form='']
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ