Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Colours of fashion - czerwień - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Colours of fashion – czerwień

Powrót

Choć coraz więcej osób kieruje się w modzie zasadą, że czarny jest dobry na każdą okazję, to intensywne barwy często odgrywają główną rolę w stylizacji. My również chcemy ożywić polskie ulice, dlatego w ramach konkursu organizowanego wspólnie z Dorotą Wróblewską stawiamy właśnie na kolory. Chcemy pokazać, że dla każdego z nich w modzie jest miejsce i nawet drobne akcenty kolorystyczne mogą stać się „Colours of fashion”.

 Galeria Krakowska wspólnie z Dorotą Wróblewską zapraszają do udziału w konkursie „Colours of fashion”. W każdym miesiącu będziemy wskazywać konkretny kolor będący motywem przewodnim stylizacji – może to być zarówno total look, jak i odpowiednio wyeksponowany dodatek. Konkurs będzie trwał przez cały rok, a poszczególne kolory będą się zmieniać co miesiąc.

COPENHAGEN (7)Marzec ma kolor czerwony!

Zadaniem uczestników konkursu będzie przesłanie zdjęć stylizacji z danym kolorem jako motywem przewodnim. W najbliższym miesiącu jest to CZERWONY.

Nasz ekspert Dorota Wróblewska w każdym miesiącu wybierze najlepszą stylizację. Jej autor lub autorka otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 200 zł na zakupy w Galerii Krakowskiej. Dodatkowo zdjęcie, które w danym miesiącu uzyska największą liczbę serduszek oraz like’ów odbierze nagrodę publiczności o wartości 100 zł. Konkurs potrwa do 31 grudnia. Wszystkie szczegóły dostępne są w zakładce konkursowej na naszym serwisie http://www.przylapaninamodzie.pl/konkursy/

Zdjęcia stylizacji będą prezentowane w zakładce „Pokaż swój look”.

Każde zdjęcie należy ohasztagować #przylapaninamodzie.

Nagrodą główną w konkursie będzie bon o wartości 1000 zł, który otrzyma osoba wyłoniona na koniec roku spośród wszystkich stylizacji. Nagroda zostanie  wręczona podczas uroczystej gali „Przyłapani na modzie” 2017.

CZERWONY

Jest jak argentyńskie tango. Namiętny, gorący, porywczy, rozpustny. Czerwień to miłość, odwaga, ale też walka, zdrada i krew. Ekscentryczna, luksusowa, pełna przepychu, piękna i życia. Symbolizuje władzę, potęgę i szczęście. We wszystkich swoich odcieniach jest kolorem prowokacyjnym. Jej moc odkryły już starożytne Egipcjanki, które krwistymi barwami podkreślały swoją zmysłowość, by przyciągać męski wzrok. Jest ponadczasowa, przykuwa uwagę i znakomicie kontrastuje z innymi kolorami.

Czerwony trzeba nosić umiejętnie. W życiu zawodowym należy go unikać. Staje się zbyt nachalny, przytłaczający i agresywny. Zdradliwy, bo podkreśla zmęczenie, napięcie i stres. Na co dzień najlepiej funkcjonuje jako dodatek. Buty, torebka, pasek, szal, apaszka ożywiają najnudniejszy biurowy zestaw. Doskonałym czerwonym akcentem może być także czerwona szminka.

Czerwony znakomicie sprawdza się w stroju sportowym. Tu działa jej energetyczna moc. W mieście, na stoku, w podróży. Tak użyty jest zauważalny i łatwy w noszeniu.

Czerwony zmienia się wieczorem. Staje się doskonały we wszystkich typach tkanin i krojów. Od minimalistycznych, prostych, aż po wybujałe, niemal barokowe kształty. Lśniący albo matowy, mocny lub stonowany, zwiewny lub sztywny. Wybucha seksapilem. Tajemniczy. Nieokiełznany. Doskonale zgadza się z innymi barwami, choćby z bielą i czernią. Ale też łatwo łączy się z fioletem, zielenią i pomarańczem.

Czerwony kusi projektantów. Kochają go za jego siłę przykuwania uwagi. Niekwestionowanym królem tego koloru jest Valentino, który uznaje go za najbardziej wytworny i godny wieczorowych kreacji. Inni wielcy świata mody, również chętnie sięgają po czerwień, bo jest wyrazista, mocna i nikogo nie pozostawia obojętnym.

Dorota Wróblewska

[si-contact-form form='3']
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ