Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
SMALL BUT HOT zegarki - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

SMALL BUT HOT zegarki

Powrót

TIK TAK TIK TAK TIK… Rozpoczynamy 5. edycję konkursu SMALL BUT HOT. Tym razem odliczamy i stawiamy na kolejny gadżet, bez którego większość z nas czuje się jak bez ręki – zegarek.

Jeszcze nie tak dawno temu zegarek był obowiązkowym elementem zarówno damskiej, jak i męskiej garderoby. Dzisiaj to już przeszłość – godzinę sprawdzamy na komórce, a zegarek… nosimy w zasadzie wyłącznie jako nieodzowny dodatek. Klasyczny design, sportowe modele albo męskie fasony z dużym cyferblatem – jest w czym wybierać. Tym bardziej, że zegarków możemy mieć kilka , dobieranych w zależności od okoliczności i oczywiście naszego humoru. Zegarki – to w końcu efektowne uzupełnienie każdej stylizacji. Często noszone w formie biżuterii pozwalają przełamać sportowe czy stonowane stylizacje tworząc wyjątkowe połączenie.

Zadaniem uczestników 5. edycji konkursu jest przesłanie zdjęć swoich stylizacji z zegarkiem jako motywem przewodnim. Nasz ekspert Dorota Wróblewska wybierze najlepszą stylizację, a jej autor lub autorka otrzyma w nagrodę bon o wartości 200 zł.

Zdjęcie, które w danym miesiącu uzyska największą liczbę serduszek oraz like’ów odbierze nagrodę publiczności o wartości 100 zł.

Zdjęcia stylizacji będą prezentowane w zakładce „Pokaż swój look”.

Każde zdjęcie należy ohasztagować  #przylapaninamodzie

PLAKAT

Patroni konkursu:

Lounge Magazyn

Sophisti.pl

Modaija.pl

Fashionmedia.pl

 

[si-contact-form form='3']
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ