Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
stylowe zakupy

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Konkurs zakończony! Małgorzata Trębacz-Piotrowska laureatką konkursu „Stylowe zakupy”

Powrót

Dojrzałe piękno zrewolucjonizowało w tym sezonie rynek mody. To dowód na to, że moda jest dla każdego, bez względu na wiek. Z tej właśnie idei narodził się konkurs organizowany wspólnie z Dorotą Wróblewską, podczas którego prawie przez rok szukaliśmy ciekawie ubranych dojrzałych osób!

Ponad 500 osób, które przesłały nam prawie 1000 zdjęć swoich stylizacji udowadniają, że moda nie zna wieku! Spośród wyróżnionych w trakcie gali „Przyłapani na modzie 2015”

Tegoroczna Gala, to także finał pierwszego w Polsce konkursu promującego dojrzałe piękno. Spośród  ponad 1000 zgłoszonych stylizacji, w czasie uroczystego podsumowania konkursu na wybiegu zaprezentowało się 17 laureatów, którzy na finał przybyli z różnych zakątków świata m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec.

_PNM2143p_1

W gusta jurorów trafiła casualowa stylizacja Małgorzaty Trębacz-Piotrowskiej, która zdobyła główną nagrodę – zakupy z Dorotą Wróblewską o wartości 2000 zł.

_PNM1510p_2

_PNM2184p_1

_PNM2221p_1

Natomiast fani Galerii Krakowskiej postanowili docenić stylizację Evy Pietruk, która zdobyła nagrodę publiczności – bon o wartości 500 zł. Dla wszystkich uczestników plebiscytu przygotowano upominki w postaci książki Garance Dore „Love x Style x Life”.

_PNM1710p_2

Zobacz, kto zgłosił się do konkursu! 

Patroni medialni konkursu: Sophisti.pl, Stylissima.pl, Miasto Kobiet, Lounge Magazyn, Stylestalker.net

[si-contact-form form='']
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ