Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Wygraj zaproszenia na galę wieczoru Fashion Square! [KONKURS] - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Wygraj zaproszenia na galę wieczoru Fashion Square! [KONKURS]

Powrót

Paryż, Londyn, Mediolan i Nowy Jork to światowe stolice mody. Już 22 kwietnia dołączy do nich Kraków – to właśnie tu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie Fashion Square, w ramach którego na placu przed Galerią Krakowską w specjalnie wybudowanym przeszklonym namiocie o powierzchni niespełna 1000 m2 powstanie wybieg, na którym swoje kolekcje zaprezentują polscy projektanci i międzynarodowe marki.

Galę wieczoru otworzy pokaz kolekcji Łukasza Jemioła. Na wybiegu swoje projekty zaprezentują także: duet Ilony Majer i Rafała Michalaka – MMC, Waleria Tokarzewska, Forget-Me-Not Pecunia, Claudius czy Rage Age.

Chcesz wziąć udział w nowym wydarzeniu na modowej mapie Krakowa i zobaczyć z bliska profesjonalne pokazy? Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na galę wieczoru Fashion Square!
W komentarzu pod wpisem konkursowym odpowiedz na pytanie: którą markę biorącą udział w Fashion Square najbardziej cenisz i dlaczego?
3 najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnym zaproszeniem na galę wieczoru rozpoczynającą się o godzinie 19:30. Konkurs trwa do 21.04.2017 do godziny 15:00.

A jeśli masz do nas jakieś pytanie, możesz skontaktować się przez poniższy formularz.

[si-contact-form form='7']
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ