Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Street fashion - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Street fashion

Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca

W tym roku pogoda nie rozpieszcza i co rusz wystawia nas na próbę. Trochę zimy, trochę lata, więc i szafa musi się dostosować do zmiennych warunków za oknem. Nie dotyczy to jednak gwiazd, które nie przejmują się temperaturą na zewnątrz i ruszają na imprezy w letnich ubraniach. Czy to jednak im służy, a kwietniowe stylizacje mogły zachwycić? Zobaczcie sami w zestawieniu najciekawszych stylizacji kwietnia.

Zobacz więcej
Stylizacje na randkę [GOShA Kusper]

Idzie wiosna! A wraz z nią zwiększamy swoją wrażliwość na zakochanie. „Nie mam co na siebie włożyć” nabiera mocy, szczególnie wtedy, kiedy termin randki został już wyznaczony.

Zobacz więcej
Najbardziej stylowe postacie srebrnego ekranu

Moda od zawsze romansowała z kinem. Wiele filmów nie powstałoby, gdyby nie pobłażliwa ręka modowej przyjaciółki, uwypuklająca fabułę plejadą kostiumów i garścią historii ubioru. Perfekcyjnie dobrane stroje nie tylko przenoszą widza w czasy, kiedy toczy się opowieść, lecz także budują postacie i tworzy trendy. Co ważniejsze, moda kreuje kinowe legendy.

Zobacz więcej
Gala wieczoru Fashion Square

Fashion Square ukoronowała Gala Wieczoru z gwiazdorskimi pokazami w roli głównej. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Zobacz więcej
Najlepsze stylizacje marca [GOSIA BOY]

Autentyczność, nie przebranie. W modzie, jak i w życiu, ta zasada najlepiej się sprawdza. Widać to na przykładzie marcowych "Przyłapanych" na ulicach Krakowa. Kto zwrócił moją uwagę?

Zobacz więcej
Jak pozostać sobą w świecie trendów i „must have”? [BARBARA PASEK]

Bycie SOBĄ to bardzo cenna ale także niezwykle trudna umiejętność. Bycie SOBĄ to niekończąca się bitwa szczególnie w czasach ciągłych ocen i lajków. W świecie ekspresowo zmieniających się trendów, masy przedmiotów ,,must have” i mody, którą trzeba znać i rozumieć, bardzo prosto jest zagubić swoje ,,JA”. Jak nie zatracić siebie? Jak nie stać się manekinem z sieciówki, a wersją siebie, którą polubi najważniejsza osoba czyli… TY?

Zobacz więcej
Łukasz Jemioł na Fashion Square w Krakowie!

Podczas wyjątkowego modowego wydarzenia, Fashion Square będzie można zobaczyć pokaz kolekcji Łukasza Jemioła – jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych projektantów w Polsce!

Zobacz więcej
Klapki z futrem – dziwactwo, które musisz mieć! [Barbara Pasek]

Kiedyś, gdy słyszałam hasło ,,klapki z futerkiem” przed oczami miałam różowy pantofelek z mało gustownym puszkiem na niewielkim obcasiku. Must have każdej mało wyrafinowanej pani domu w stylu Peggy ze ,,Świata według Bundy’ch". Oblicze klapka z futerkiem w tym sezonie zmieniło się całkowicie i podbiło serca fashionistek na całym świecie. Tego lata, jeżeli klapki to tylko z futrem, piórem lub pomponem.

Zobacz więcej
W marcu jak w garncu, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca

W marcu jak w garncu, ale tym razem nie brakowało zarówno ostatnich podrygów zimy, jak i mocnego akcentu prawdziwej wiosny. Zamieniamy więc puchówki na parki, góralskie skarpety na piętki, trapery na adidasy i ruszamy w ciepły świat. Jednak gwiazd taka zasada nie dotyczy, bo czy zimno, czy ciepło, czy wietrznie, czy deszczowo, to muszą zacisnąć zęby i dać prym modzie, odstawiając praktyczność na zakurzoną półkę.

Zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ