Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Męska Metamorfoza - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Męska Metamorfoza

Powrót

Maciek to pełen poczucia humoru, fajny tata i mąż. Pracuje w branży informatycznej i ostatnia rzecz na jaką zwracał uwagę to wygląd. Owszem, zawsze lubił dobrej jakości ubrania, ale ukochane sztruksy i czarna kurtka dodawały mu -zdecydowanie niepotrzebnie – kilku lat. Kiedy wysyłał zgłoszenie do „Metamorfozy z Galerią Krakowską” liczył na to, że pomożemy mu cofnąć czas. Udało się!

Stylistka Gosha zaproponowała jaśniejszą paletę kolorystyczną. Musztardowe spodnie w połączeniu z jasnoniebieską koszulą dodały mocy, a granatowa kurtka z kapturem odmłodziła Maćka styl. Granatowe zamszowe buty, na mocnej podeszwie sprawiły, że bohater naszej metamorfozy zyskał porządną podstawę!   Kurtka: Peek&Cloppenburg, spodnie i koszula: Camel Active, buty: Ryłko.

Specjaliści włosów ze Strefy Fryzur zaproponowali precyzyjne cięcie, dzięki któremu Maciek zyskał bardziej nowoczesny look.

Co napisał Maciek po metamorfozie: “Bardzo dziękuję Galerii i przede wszystkim najlepszej kompance przy zakupach – Gosi ;) Jeśli przed wysłaniem zgłoszenia miałem jakieś wątpliwości, to po zakończeniu metamorfozy nie mam żadnych – polecam każdemu. Czuję się młodszy co najmniej o 10 lat. Super przygoda i fajnie spędzony czas!”

 

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ