Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca

Powrót

W tym roku pogoda nie rozpieszcza i co rusz wystawia nas na próbę. Trochę zimy, trochę lata, więc i szafa musi się dostosować do zmiennych warunków za oknem. Nie dotyczy to jednak gwiazd, które nie przejmują się temperaturą na zewnątrz i ruszają na imprezy w letnich ubraniach. Czy to jednak im służy, a kwietniowe stylizacje mogły zachwycić? Zobaczcie sami w zestawieniu najciekawszych stylizacji kwietnia.

Alexa Chung

Można ją lubić lub nie, ale nie sposób jej odmówić dobrego stylu. Alexa Chung ma niesamowity gust i dar sprawiania, że czegokolwiek nie założy, wygląda zjawiskowo. I tym razem nie mogło być inaczej. W kreacji od hiszpańskiego brandu, Loewe, przebiła bodaj wszystkie kwietniowe stylizacje, wchodząc na samo podium. Mocno letnia suknia z bufiastymi, niskimi rękawami zagwarantowała jej pierwsze miejsce wśród całego zestawienia.

1. Alexa ChungSistine Stallone

Chanel jest uwielbiane i czczone przez tysiące osób na całym świecie. Karl Lagerfeld dwoi się i troi, by projekty z Rue de Cambon były perfekcyjne i w każdym calu genialne. Niestety, nie jest to marka dla wszystkich. Tym bardziej, gdy ktoś jeszcze do niej nie dorósł. I wcale nie chodzi o wiek, ale podejście, którego córka kultowego Sylwestra Stallone’a najwyraźniej nie ma. Sięgając po suknię od Chanel, zapewne chciała wyglądać zjawiskowo, ale niestety, chcieć a móc to dwie różne rzeczy i w tym przypadku skończyło się na pierwszym. Szkoda, że musieliśmy być świadkami zbrodni na Chanel.

2. Sisitne StalloneKsiężna Katarzyna

W dzisiejszym świecie cierpimy na chroniczny brak ikon mody, ze stylu których możemy czerpać garściami. Co najwyżej, możemy poobserwować nagie wygibasy Kim Kardashian i celebrytek ją naśladujących. Księżna Katarzyna należy jednak do bardzo wąskiego grona, w którym elegancja miesza się z doskonałym smakiem, gustem i wyczuciem. Każda jej stylizacja wzbudza zainteresowanie mediów na całym świecie. I nie tylko dlatego, że pewnego dnia będziemy mówić o niej per Królowa. Po prostu, jest ikoną mody z prawdziwego zdarzenia, a my możemy ją tylko podziwiać i naśladować.

3. Księżna KateBlake Lively

Za sprawą znanej na całym świecie Plotkary Blake Lively zdobyła sławę i miano jednej z najlepiej ubranych gwiazd. Ale i takim osobom zdarzają się wpadki, bo jak inaczej nazwać jej stylizację podczas gali Time 100? Aktorka wybrała zjawiskową suknię od Marchesa. Jak piękna by nie była, tak nie pasowała do sylwetki Lively, optycznie ją powiększając. Z sukcesu pozostała jedynie aktorka razy trzy plus falbany.

4. Blake LivelyGrace Mahary

Grace Mahary nie należy do najpopularniejszych modelek po tej stronie oceanu, ale w Kanadzie ma grono swoich wiernych fanów. W tym zestawieniu nie mogło jej zabraknąć, ponieważ była autorką jednej z najciekawszych stylizacji ubiegłego miesiąca. Beżowa, letnia sukienka od Ryana Roche’a, włochata torebka i sznurowane buty na obcasie? Z urodą modelki stworzyły doskonałe połączenie, które nie mogło nie zachwycić. Strzał w dziesiątkę.

5. Grace MaharyAgnieszka Więdłocha

Kwietniowe zestawienie zamyka polska aktorka młodego pokolenia, Agnieszka Więdłocha, ze stylizacją z krakowskiego Fashion Square. Zimniejszy, wiosenny wieczór nie odebrał aktorce energii. Świeża stylizacja z płaszczem w ludowe akcenty doskonale wpisała się w klimat imprezy. Delikatne, czarne tło wystarczyło, by doskonały kunszt mógł grać pierwsze skrzypce. To była jedna z najciekawszych stylizacji kwietnia.

6. Agnieszka WiędłochaHubert Woźniak

 

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ