Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Najlepsze stylizacje marca [GOSIA BOY] - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Najlepsze stylizacje marca [GOSIA BOY]

Powrót

Autentyczność, nie przebranie. W modzie, jak i w życiu, ta zasada najlepiej się sprawdza. Widać to na przykładzie marcowych „Przyłapanych” na ulicach Krakowa. Kto zwrócił moją uwagę? 

Klaudia

Noszenie czerni to wbrew pozorom sztuka. Doceniam nieprzypadkowe zestawienie, zabawę formą i detale, które nadają podkreślają charakter. W tym przypadku nie ma mowy o nudzie. Klaudia doskonale bawi się proporcjami, podkreślając atuty figury. Wie, co w modowej trawie piszczy, ale nie jest niewolnica trendów. Zestawienie ciężkich butów i kabaretek to strzał w dziesiątkę.

IMG_9418Piotr 

W modzie najważniejsza jest wyobraźnia i podkreślanie osobowości. Dowód? Piotr wygląda jak z kampanii Alexander McQueen, a jak sam twierdzi, jego ubrania pochodzą z second handu. Zabawa warstwami i artystyczny sznyt to nie przypadek, ponieważ studiuje malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jego strój odzwierciedla w 100% jego pasję i zainteresowania.

DSC_8310

Adrianna

Mistrzyni streetwearu. Jej znak rozpoznawczy to zabawne napisy, naszywki w stylu lat 80. i zabawa sportową estetyką. Brawo za umiejętne zestawienie pozornie niepasujących do siebie kolorów i ognisty, doskonale dobrany odcień włosów.

IMG_0400Nikodem

Na luzie, ale z pomysłem. Kolorowy akcent w postaci skarpetek to dobry motyw na pochmurny dzień. Świetnie dobrane proporcje to również klucz do tej stylizacji.

DSC_8255Adriana

Mam słabość do plecaków, które w łatwy sposób przełamują dopracowane miejskie stylizacje. Adriana postawiła na klasykę, podkręconą burzą loków i czerwienią na ustach. Pięknie!

IMG_9558Gosia Boy

www.gosiaboy.com

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ