Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Stylizacje na randkę [GOShA Kusper] - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Stylizacje na randkę [GOShA Kusper]

Powrót

 

Idzie wiosna! A wraz z nią zwiększamy swoją wrażliwość na zakochanie. „Nie mam co na siebie włożyć” nabiera mocy, szczególnie wtedy, kiedy termin randki został już wyznaczony. 

Zwykle garderoba randkowa kojarzy się z superkobiecą odsłoną. A gdyby tak złamać randkowy stereotyp i poszukać stylizacji, które niekoniecznie będą super kobiece i kokieteryjne, ale przede wszystkim stylowe i charakterne? Idąc tym tropem, inspiracji warto poszukać w muzycznym świecie na Instagramach i FB gwiazd młodego pokolenia. Brodka, Bovska, Margaret czy Natalia Nykiel to osoby, od których warto zaczerpnąć. Wystarczy przejrzeć kilka prywatnych profili, aby dostać mocną dawkę niekonwencjonalnych stylizacji. Pomysły na randki mogą być różne: warsztaty rolowania sushi, tematyczny spacer po mieście, aż po niezawodne kino czy rockowy koncert. Poniższy subiektywny przewodnik uwzględnia nie tylko koncepcję stylizacyjną, ale też i miejsce randki.

MONIKA BRODKA

ZieÒ - kolekcja jesieÒ zima 2010-2011Brodka to jedna z barwniejszych wokalistek młodego pokolenia. Znana jest ze swoich kosmicznych stylizacji, które zmieniają się niczym szklane szkiełka w kalejdoskopie. Nie boi się wzorów, kolorów i ekscentrycznych połączeń. Nie każdy jest gotów na szaleństwo totalne, jednak kompilacja różnych wzorów z zachowaniem tej samej nuty kolorystycznej to bardzo inspirująca opcja.

Gdzie założyć? Na pewno taka stylizacja sprawdzi się na randce przy smakowitym sushi. Otwarcie wystawy w kreatywnym Bunkrze Sztuki to również miejsce na randkę, na którą można założyć tak kreatywną stylizację.

NATALIA NYKIEL

natalia nykielKażdy, kto choć raz słyszał „Error” Natalii Nykiel musiał nucić „światła tworzą korytarze…”. To, właśnie ona znalazła się wśród finalistów The Voice of Poland i to na naszych oczach jej wizualną przemianę mieliśmy okazję obserwować. To dziewczyna, która kocha kolor, na twarzy i na włosach również. Ruch, swoboda i sportowy klimat to na pewno mocne strony tego looku.

Gdzie założyć? To super zestaw na randkę przy bilardzie lub kręglach. To też bardzo wygodny strój na tematyczny spacer po mieście.

BOVSKA

bovska

To nie tylko piosenkarka, ale i absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. I to widać w wyborze jej stylizacji. Jest kreatywnie i dosyć często kolorowo. Tak zestawiona stylizacja to super gotowiec, szczególnie dla dziewczyn, które mają zwykle kłopot pod tytułem:” ale z czym to połączyć..?”. Tutaj sprawa jest jasna.

Gdzie założyć? Randka w klubie to wymarzone tło dla takiej stylizacji. Na pewno nie zginiesz w tłumie. Ale nie tylko. Graficzna sukienka i pasująca bomberka w zestawieniu ze sportowymi butami, to dobry look na warsztaty rolowania sushi, bo ewentualne poplamienia nie będą widoczne.

MARGARET

margaret żółtyEksperymentatorka stylu. Tak można o niej śmiało powiedzieć. To wokalistka, której wizerunkowa skala jest naprawdę szeroka. Margaret nie boi się wyglądać jak pin up girl, a innym razem jak femme fatale. Patrząc na tę stylizację, aż chce się zanucić „tyle słońca w całym mieście…”. I nic tak nie postawi stylizacyjnej kropkę nad „i” -do szerokich spodni i obszernego t-shirtu z przesłaniem – jak superkobiece szpilki.

Gdzie założyć? To dobry kierunek jeśli planujecie randkę w kinie lub przy smakowitym dim-sum.

margaret rokJeśli na randkę wybierasz koncert to na pewno rockowa stylizacja Margaret może posłużyć za inspirację. Chociaż zwykła ramoneska i podarte dżinsy to duet nie od dziś znany, to jednak całość, dzięki sznurowanym botkom i folkowej chuście robi wrażenie.W przyprawach stylizacyjnych jest moc!

Okres randkowania to cudowny czas, kiedy chcemy wypaść jak najlepiej i pokazać swoją najlepszą stronę. To okres fantastycznej energii i zawrotów głowy. Wybierając stylizację na randkę, warto pokusić się o oryginalność i wizerunek, który na długo zapadnie w pamięci.

GOShA Kusper

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ