Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Top 5 najlepszych stylizacji polskich blogerek [GOSIA BOY] - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Top 5 najlepszych stylizacji polskich blogerek [GOSIA BOY]

Powrót

Bez szaleństw, za to minimalistycznie z domieszką światowych trendów. Komu udało się zachować idealne proporcje w lipcu? Zapraszam na subiektywne podsumowanie polskiej blogosfery. Kolejność dowolna.

1. Smells Like Fashion – Easy as it is

Blogerzy prześcigają się w tworzeniu stylizacji, które mają inspirować, intrygować, zachwycać. Czasem jednak warto postawić na prostotę, którą przecież na co dzień tak wszyscy kochamy. Zestaw biały t-shirt i jeansy wcale nie musi być nudny, i nie jest. W ostatnich sezonach do wyboru mamy niezliczoną ilość modeli jeansów – proste nogawki, rozszerzane, do ziemi, przed kostkę, nieśmiertelne skinny. Już sama ich forma jest na tyle ciekawa, by „zrobić” nam całą stylizację. Sylwia, autorka bloga Smells Like Fashion, swój klasyczny miks urozmaiciła okularami typu pilotki z retro zacięciem. Oto przykład, jak niepozorny dodatek, może nadać zaskakującego charakteru całości.

Smells_like_fashion_ripped_jeans_white_tee_0Zdjęcie: www.smells-like-fashion.blogspot.com.es

2. Horkruks – dark denim

Niesamowicie podoba mi się połączenie granatowego, surowego jeansu z elementami w kolorze ciała. Wysublimowane poczucie estetyki Laury Matuszczyk nie zawodzi, a ją samą ogląda się jak dzieło sztuki. Po udanej sesji w magazynie K MAG, autorka bloga Horkruks cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Mnie przypomina idealną, trochę odrealnioną postać, połączenie Kim Kardashian i Kylie Jenner, dziewczynę, która wie czego chce i wie jak wykorzystać swoje 5 minut. Najważniejsze, że robi to ze smakiem i właściwą sobie elegancją.

beige1Zdjęcie: www.horkruks.com

3. Make Life Easier – jeansy mamy

Katarzyna Tusk i słynne „mom jeans” – co mogło z tego wyjść? Burza komentarzy. Jedni krytykują blogerkę za „ślepe podążanie za modą”, podkreślające niedoskonałości figury, inni są zachwyceni. Zawsze, przy tego typu dyskusjach, zastanawiam się, skąd w nas tak duża dawka nietolerancji w stosunku do wyglądu innych. Czy jeśli coś jest w trendach i nie są to obcisłe jeansy, które przecież powinni nosić wszyscy do końca życia, to znaczy, że jest złe? Kasia jest jedną z niewielu kobiet, które bardzo rzadko poddają się sezonowej modzie, nie znaczy jednak, że i ona nie może eksperymentować z tendencjami. I pamiętajmy, że moda to nie tylko strój, który komplementuje sylwetkę, ale przede wszystkim pole do wyrażania siebie i własnej kreatywności. Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem bardzo na tak! Odrobinę odświeżona szafa jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

5E1A8060-1Zdjęcie: www.makelifeeasier.pl

4. Jestem Kasia – black & white

Mimo niesłabnącej mody, inspirowanej stylem retro, na polskich blogach widać przebłyski powrotu do minimalizmu. Biało-czarne stylizacje to też jeden z najsilniejszych trendów obecnego sezonu. Autorka bloga Jestem Kasia odświeża klasyczną stylistykę, gdzie w roli głównej występuje biała koszula i czarna spódnica. Zestaw jak na akademię szkolną? Być może. Ale z odpowiednimi dodatkami, staje się szykowną propozycją na co dzień.

chokerZdjęcie: www.jestemkasia.com

5. Maffashion – everything is fake

To zdecydowanie jedna z najlepszych stylizacji Julii, jakie do tej pory widziałam. Wysmakowana, minimalistyczna, sportowa, z oczkiem puszczonym do mody, co bardzo doceniam. Długa, czarna sukienka z przekornym napisem podkreśla idealną figurę blogerki, która wygląda jak zagraniczna gwiazda przyłapana w biegu między spotkaniami.

maffashion_8z2Zdjęcie: www.maffashion.pl

Gosia Boy

www.gosiaboy.com

 

 

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ