Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
W marcu jak w garncu, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

W marcu jak w garncu, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca

Powrót

W marcu jak w garncu, ale tym razem nie brakowało zarówno ostatnich podrygów zimy, jak i mocnego akcentu prawdziwej wiosny. Zamieniamy więc puchówki na parki, góralskie skarpety na piętki, trapery na adidasy i ruszamy w ciepły świat. Jednak gwiazd taka zasada nie dotyczy, bo czy zimno, czy ciepło, czy wietrznie, czy deszczowo, to muszą zacisnąć zęby i dać prym modzie, odstawiając praktyczność na zakurzoną półkę.

Przygotowałem więc zestawienie najciekawszych, marcowych stylizacji światowych gwiazd. Tutaj nie będzie parady ciepłych kurtek i ocieplanej bielizny. Przeciwnie! Dla celebrytów temperatura nie istnieje, a nierzadko i dobry gust oraz lustro w garderobie. Ale nieważne co mówią, ważne, by mówili, prawda?

1. Emma Watson

Marzec był miesiącem Emmy Watson. Premiera najnowszego filmu z jej udziałem, Piękna i Bestia, wymusił jej regularną obecność na najważniejszych wydarzeniach. Choć premier było kilka i Watson – jak zawsze – zachwycała krytyków, tak czarny kostium od Oscara de la Renty przebił wszystkie inne stylizacje. Doskonale dopasowany do ciała i charakteru aktorki. Dodał jej pazura, podkreślił ciało, a przy tym nie było ani zadęcia, ani przestylizowania. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nawet jakby rano poszła w nim po bułki, to i tak nie wyczulibyśmy ani grama fałszu. To po prostu Emma Watson.

1-Emma-Watson2. Nicole Scherzinger

Czasy największej popularności Scherzinger chyba już minęły bezpowrotnie, ale piosenkarka nie odpuszcza i nadal pojawia się na ważniejszych imprezach branżowych. A perfekcyjne ciało i nietypowa uroda to idealny materiał na doskonałą stylizację. Marcowy przypadek Scherzinger to skórzana mała czarna. Kto nie połaszczyłby się na klasyk w charakternym, skórzanym wydaniu? Trzeba przyznać, zachwyciłaby, gdyby nie jeżozwierz, który pożarł jej prawą rękę i nie uciekł. Czy piosenkarce było zimno, czy awangardy się zachciało, tego nie wie nikt. Może i dobrze. Historii tego futrzaka chyba nie zrozumiałbym.

2-Nicole-Scherzinger3. Hailey Baldwin

Amerykańska modelka, Hailey Baldwin, nie jest zbyt znana po prawej stronie Atlantynku, ale – być może – to kwestia czasu, kiedy będzie inaczej. Na pewno, marcowa stylizacja pokazuje, że warto ją obserwować. Oliwkowy sweter z czarną wstawką i mocno długimi rękawami, do tego kontrastowa faktura także oliwkowej spódnicy oraz czarne skórzane buty i torba? Baldwin mogła polec w wielu miejscach, ale udało się i nie sposób ukryć zachwyt. Jeszcze o niej usłyszymy!

3-Hailey-Baldwin4. Kendall Jenner

Nie ma miesiąca/tygodnia/dnia bez rodziny Kardashian/Jenner. Najwyraźniej, moda i popkultura zaczęły żyć w symbiozie z jedną z najsławniejszych rodzin na świecie. I jak często stylizacje Kim Kardashian czy Kylie Jenner jednak są pozytywnie odbierane, tak Kendall Jenner tym razem przeholowała. Przerażający odcień tuniki z odzysku, do tego przeraźliwie długie kozaki ze skóry biednego zwierzaka i wystawka z brutalnie potraktowanego biustu. Ta stylizacja boli od samego patrzenia.

4-Kendall-Jenner5. Victoria Beckham

Legendarna Posh zajmie w marcowym zestawieniu wyjątkowe miejsce, bo aż dwie jej stylizacje muszą się tu pojawić. Z jednej strony kobaltowa sukienka z bufiastymi rękawami oraz dopasowaną torebko-kuferkiem, kiedy wyglądała olśniewająco, pokazując, że jeden, bardziej wymyślny element wystarczy, by kolorystycznie jednolita stylizacja powaliła wszystkich na nogi. Z drugiej strony hit ostatnich dni, czyli zaprojektowany przez samą Victorię Beckham t-shirt z napisem „Fashion stole my smile”. Nikt nie posądzał projektantki o taki dystans, ale proste, granatowe spodnie, biała bluzka, mocny napis i wieczny brak uśmiechu sprawiły, że ta stylizacja będzie jedną z najbardziej zapamiętanych. Niby nic, a jednak wszystko.

5-Victoria-BeckhamHubert Woźniak

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ