Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Adidasy na wiosenne wygibasy - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Adidasy na wiosenne wygibasy

Powrót

Wiosna rozpościera przed nami wizję iście rajskich klimatów. Majówka, pikniki i wypady za miasto, a także sezon wesel czy imprez spędzanych z rodziną i przyjaciółmi zawsze wywołują jednak stylizacyjną konsternację. No bo w co się ubrać, gdy pogoda jeszcze niepewna i jakie buty założyć, gdy szlaki jeszcze nieprzetarte? Lekiem na całe zło są adidasy – buty, przed którymi każda szafa stoi otworem!

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner © (@jemerced)


Od kilku sezonów obuwie sportowe przestało kojarzyć się jedynie z boiskiem i siłownią. Adidasy zdobyły popularność nie tylko dzięki wygodzie, ale przede wszystkim uniwersalności. Zakładamy je zwłaszcza wtedy, gdy nie wiemy, gdzie nas nogi poniosą; a jak już poniosą daleko, na końcu drogi dziękują za komfortową wędrówkę.

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)

Post udostępniony przez LAURA NOLTEMEYER (@designdschungel)

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)


Mnogość modeli pozwala na łączenie adidasów z eleganckimi stylizacjami, co jest dowodem na modową ewolucję – jeszcze nie tak dawno zestawienie sportowych butów i spódnicy było symbolem kiczu, dziś bez wahania jest trendem lansowanym na wybiegach – również tych ulicznych.

Post udostępniony przez Kenza Zouiten (@kenzas)

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)

Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀CLAUDIA CAULFIELD (@cgrabowska)


Oczywiście nie można odmówić adidasom ich sportowego przeznaczenia. Oprócz przełamania eleganckiej kreacji, buty te są przede wszystkim uzupełnieniem codziennego, wygodnego stroju. A zatem nie pozostaje nam nic innego, jak na wiosenne wygibasy zakładać… adidasy!

Post udostępniony przez Paula Jagodzińska (@paula_jagodzinska)

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Post udostępniony przez PaniEkscelencja (@paniekscelencja)


Agnieszka Kurczych

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ