Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Białe kozaczki znów modne?! - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Białe kozaczki znów modne?!

Powrót
Są wyznacznikiem kiczu i znakiem rozpoznawczym miłośniczek wiejskich dyskotek. Tymczasem jeszcze w latach 60-tych marzyła o nich każda dziewczyna! Mowa o białych niczym śnieg kozaczkach, które, jak się okazuje, wcale nie są takie do końca brzydkie. Wracają do łask w nieco stuningowanej wersji. Patrz na nogi Kim Kardashian!

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Kozaczki to zbyt wiele powiedziane. Gwiazdy decydują się raczej na botki za kostkę, nierzadko lakierowane jak Riley Keough.


Koniecznie na słupku lub szpilce.


Takie wydania są zdecydowanie mniej kontrowersyjne i bardziej niż styl Dody nawiązują do seksownych Aniołków Charliego oraz bohaterek Scooby Doo. Pasują również do looków z tych czasów: spodni dzwonów, mini spódniczek i delikatnych sukienek na szelkach, idealnych dla pięknej dziewczyny z sąsiedztwa.


Pamiętaj jednak, aby cała twoja stylizacja była utrzymana w stonowanej kolorystyce. Czerń, biel, granat, nude i odcienie piaskowe idealnie współgrają z białymi botkami, a całość nie będzie niepotrzebnie agresywna.


Przekonałam cię? Jeśli nie masz jeszcze w swojej kolekcji białych kozaczków, jedna para nie zaszkodzi.

Post udostępniony przez Paula Abdul (@paulaabdul)


Marcelina Ławińska, dziennikarka

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ