Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Holograficzny szał na Instagramie - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Holograficzny szał na Instagramie

Powrót

Kobiety pokochały ten trend! Kolejne użytkowniczki Instagrama dodają zdjęcia w tęczowych, czyli holograficznych włosach. Dominują odcienie fioletu, różu, granatu, zieleni i żółty. Ten trend z pewnością stał się symbolem tegorocznej wiosny.

Post udostępniony przez Curtis Nielsen II (@curtiscolorshair)

Post udostępniony przez Master Colorist – St Louis (@kristinacheeseman)


Czas na dobre zapomnieć o zimowych szarościach, a nawet czerniach na głowie. Arbuzowe włosy zaczęły nieśmiało zapowiadać nowy sezon już pod koniec 2016 roku.

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)


Teraz jednak ten nieco zwariowany trend przybrał postać holograficzną. Przestałyśmy ograniczać się do delikatnego różu i fioletu.

Post udostępniony przez Denver CO, Vivids & Balayage (@taylorrae_hair)


Przyszedł czas na całą paletę barw i to w technologii 3D!

Post udostępniony przez Marija Batista (@mallamara)


Tęczowe farbowanie powinno polegać na stopniowym mieszaniu się kolorów.

Post udostępniony przez S I G N E E F L U N D (@signeeflund)

Post udostępniony przez Angie Contemporary Art & Food (@angie_contemporay)


Zaczynając od jasnego blondu, przez pudrowy róż, po wrzos i granat. Te kolory, zwłaszcza spięte w kucyk przypominają kitki słynnych kucyków ponny.

Post udostępniony przez Curtis Nielsen II (@curtiscolorshair)


Pokaż więc, że prawdziwa z ciebie marzycielka, a szeroko pojętą nudę dawno wysłałaś w niepamięć! Holografia najbardziej efektowna będzie na długich, lekko pofalowanych przy końcach włosach. Oddaj się jednak w ręce profesjonalistów.

Post udostępniony przez Christine Budzak (@thebudfactor)

Post udostępniony przez Denver CO, Vivids & Balayage (@taylorrae_hair)


Marcelina Ławińska, dziennikarka

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ