Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/jquery.easing.min.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18

Warning: filemtime(): stat failed for /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/_/js/fotorama.js in /srv/www/htdocs/pnm/wp-content/themes/przylapani-na-modzie-test/functions.php on line 18
Rozmarzone i rozmazane usta - Przyłapani na modzie

Przyłapani na modzie

Galeria Krakowska

Inspirujące Tokio
Kwiecień plecień, bo przeplata, czyli najciekawsze stylizacje miesiąca
Blooming

Rozmarzone i rozmazane usta

Powrót

Botoks odchodzi w niepamięć! Teraz wizażyści stawiają na artystyczny nieład. Okazuje się bowiem, że efekt kontrolowanej niedbałości można osiągnąć nie tylko na włosach. W jaki sposób na ustach? To proste, wystarczy wyjechać szminką poza granice warg. Możesz też ją nieco rozmazać, aby osiągnąć efekt blurred lips.

Post udostępniony przez Official Instagram of INGLOT (@inglot_cosmetics)

Post udostępniony przez Marina & Ira (@mirrortwin)


Czas przestać się przejmować brakiem precyzji w czasie malowania ust.

Post udostępniony przez Sara Newling (@syncat)


Niepotrzebna będzie ci też konturówka – lecz i ta może ci się przydać do wydobycia dodatkowego efektu. Wystarczy jednak ulubiona szminka lub błyszczyk.

Post udostępniony przez Dior Makeup (@diormakeup)


Malujesz dokładnie dolną i górną wargę nie przywiązując większej uwagi do staranności.

Post udostępniony przez Tijana Sandalj (@tijanasmakeup)


Wyjechałaś poza usta? To nic! Wystarczy, że dodatkowy kolor na skórze delikatnie rozmażesz – tak jakbyś chciała go zetrzeć, ale nie do końca. Nie przesadzaj jednak z ponadprogramową szminką – będziesz bowiem wyglądała jak wampirzyca, a tego chyba nie chcesz? Jeżeli wolałabyś jednak blurred lips wykonać od profesjonalnej strony będziesz potrzebowała wyżej wspomnianej kredki – koniecznie w odcieniu jaskrawym, którą powinnaś rozetrzeć na wargach.

Post udostępniony przez Dior Makeup (@diormakeup)

Post udostępniony przez Dior Makeup (@diormakeup)


Następnie nakładasz pomadkę lub szminkę w podobnym kolorze i rozmazujesz w kierunku granicy ust. Najbardziej intensywny odcień musi pozostać w samym środku.

Post udostępniony przez Dior Makeup (@diormakeup)

Post udostępniony przez Marni (@marni)

Post udostępniony przez Dior Makeup (@diormakeup)


Możesz też wykorzystać własną delikatniejszą wersją tego trendu, jak przykładowo piękna Emily Ratajowsky.

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ